Łojotok?

6 rad jak zmniejszyć łojotok:
1. Zawsze używaj delikatnych środków do mycia twarzy. Unikaj produktów, które zawierają SLSy (Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate).
2. Używaj toników, które nie zawierają alkoholu.
3. Używaj lekkich i niezawierających olejów kremów nawilżających.
4. Wycieraj twarz w ciągu dnia specjalnymi chusteczkami, które zaabsorbują nadmiar sebum. Jeśli nie masz takich pod ręką – użyj zwykłej chusteczki, to najłatwiejszy i najszybszy sposób, żeby pozbyć się świecącej skóry!
5. Po umyciu twarzy masz około 60 sekund na to, żeby użyć bezalkoholowego toniku i kremu nawilżającego. W ciągu tej minuty pory są jeszcze rozszerzone dzięki czemu zapobiegniesz wyparowania wody ze skóry. Prawdziwy wyścig z czasem😊
6. Używaj odpowiedniego serum z kwasem salicylowym aby usunąć powierzchniowe suche komórki skóry, to pomoże utrzymać równowagę skóry i zmniejszy produkcje sebum. Ponieważ kwas salicylowy penetruje w głąb gruczołów łojowych, idealnie pomaga usunąć zatkane pory i sprawi, że twarz stanie się cudownie gładka i matowa. 🖤M.
.
#dermatologwarszawa #pielegnacjatwarzy #pielegnacja #twarz #skóra#łojotok #trądzik #ceratrądzikowa #tradzik #kosmetyki#kosmetykinaturalne #medycyna #lekarz #ciało #tonik #krem#kremdotwarzy #porady

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.