Peelingi!

Przyznam się Wam, że dla mnie podstawą pielęgnacji skóry poza jej nawilżaniem są peelingi. Uważam, że żaden zabieg nie da tyle skórze, co dobry peeling! Regularne złuszczanie powoduje, że skóra dużo lepiej chłonie wszystko to co na nią nałożymy, szczególnie mam tu na myśli bogate w odżywcze składniki produkty na noc. Dla mnie atuty peelingów, bez względu na rodzaj, czy chemicznych, mechanicznych, czy laserowych są niezaprzeczalne. Peeling powoduje że:
⭐️ redukują się przebarwienia pozapalne- dotyczy to nie tylko osób z trądzikiem, ale też np. problemu przebarwień po ospie
⭐️podobnie jak przebarwienia, peelingi redukują też płytkie blizny potrądzikowe
⭐️regularne złuszczanie powoduje, że skóra jest bardziej napięta, elastyczna i gładka
⭐️peelingi redukują drobne zmarszczki
⭐️ peelingi, szczególnie na bazie kwasów redukują łojotok, zmniejszają rozszerzone pory i ograniczają powstawanie zmian trądzikowych
⭐️regularny peeling, jak wcześniej wspomniałam powoduje, że składniki odżywcze produktów do pielęgnacji dużo łatwiej przenikają do skóry i DZIAŁAJĄ!

Dla kogo są peelingi? Według mnie dla każdego, ważne jest jednak to, by rodzaj peelingu dobrać indywidualnie do rodzaju skóry i problemu z którym pacjent się zmaga.

Jakie peelingi Wy stosujecie? Co polecanie? A co Was zawiodło?
Czekam na Wasze komentarze. Xoxo, O. 🖤
Achhh i przypominam, że obecnie panująca nam Pani Zima jest idealnym momentem na peel

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.