Ciałopozytywność

Ciałopozytywność – dla mnie to brzmi świetnie! 
Czy nie jesteś czasem przytłoczona wyglądem modelek z kampanii reklamowych marek strojów kąpielowych czy bielizny? Ja trochę tak … smukłe talie, idealne pupy, płaskie brzuchy i dłuuuuugie szczupłe nogi. Nie wspomnę już o tym, że skóra modelek jest zawsze bez najmniejszego rozstępu, krosty, blizny, przebarwienia czy innej „skazy”. Choć dobrze wiemy, że większość z nas tak przecież nie wyglada i że to w dużej mierze photoshop i fake, nasza podświadomość działa. Działa i co wtedy? Wtedy rodzą się kompleksy. Gruby brzuch, małe piersi, za duże łydki, zbyt duży nos, a może zbyt płaska pupa? No pewnie, która z nas nie miała takich fantastycznych wniosków na swój temat zerkając w łazienkowe lustro. Ok, a może by tak coś zmienić?
#bodypositivemovement #ciałopozytywne#bodypositivity – spojrzeć na siebie przychylnie? Spojrzeć i znaleźć 3 zalety zamiast listy wad i braków? Nasze ciało to nasz dom- dbajmy o nie i bądźmy z niego dumne. Każda z nas jest pięknie niedoskonała, bądźmy z tego dumne. Niech porównywanie się do nieistniejącego ideału nie odbiera nam radości z posiadania własnego ciała. Dbajmy o nie i kochajmy.
Więcej o #bodypositivity znajdziecie u @grls_room
Xoxo, O.🖤 #dermatolook #skin #skora #cialo#body #mojecialo #zdrowaskora #healthy#bodypositivity #bodypositivememes#cialopozytywne #cialopozytywnosc #mybody#kochajswojecialo #loveyourself #pokochajsiebie#kobieta #dziewczyna #girs #kompleksypapa#kochajsiebie #milosc #warszawa #warsaw#dermatologwarszawa

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.