Coś dobrego dla skóry

Mamy dla Was kilka prostych zasad jak w nowym roku zrobić dobrze swojej skórze 💙💙💙

Zasada #1: poznaj charakter swojej skóry, to pierwszy krok do prawidłowej pielęgnacji. Pozwoli to dobrać odpowiednie kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne.

Zasada #2: czerp wiedzę na temat #pielęgnacjaskóry tylko z dobrych źródeł. Internet jest pełen informacji na temat zdrowia skóry, do niektórych z nich trzeba podchodzić z dystansem
Zasada #3: zastanów się, czy dany trend, który akurat jest modny, jest na pewno dla Ciebie. Unikniesz wydania fortuny na często niepotrzebne Ci kosmetyki.

Zasada #4: cierpliwości! Nie zmieniaj tak często kosmetyków, daj im czas, by zadziałały. Skóra potrzebuje około 6 tygodni, by zareagować na zmianę produktu pielęgnacyjnego.

Zasada #5: przede wszystkim bądź konsekwentna w pielęgnowaniu skóry. Żaden kosmetyk użyty od święta nie zdziała cudów. Stwórz swój własny rytuał pielęgnacyjny i bądź mu wierna.
Zasada #6: fotoprotekcja w 2019 obowiązuje wszystkich

Zasada #7: nie ulegaj drogim i kolorowym opakowwniom, zwróć uwagę na składniki kosmetyków, które kupujesz

Zasada #8: dobieraj uważnie produkty do pielęgnacji, nie musza kosztować fortuny, lecz ważne, by były dobrane dobrze do Twojej skory. Mniej znaczy więcej, kup dwa dobrej jakości produkty, zamiast kilku serii przypadkowych kosmetyków.

Zasada #9: jeśli pomimo prawidłowej pielęgnacji nadal masz problemy ze skórą, nie zwlekaj, tylko poszukaj rady dermatologa. Coraz popularniejsze porady online nie zastąpią zbadania przez lekarza.

I pamiętajcie, zasada #lovetheskinyourein obowiązuje przez cały rok!

Xoxo, Ola Julia Marta 💙💙

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.