Trądzik … czy to też Twój problem?

Wiele z Was zmaga się z problemem trądziku, szczerze mówiąc duża część naszych pacjentów to właśnie osoby z trądzikiem. Mimo, że internet jest pełen informacji i złotych rad jak sobie z nim radzić, dużej części nie warto słuchać.
Czy wiesz, że trądzik nie ma nic wspólnego z higieną? Choroba ta może dotknąć każdego, bez względu na wiek czy płeć! Większość pacjentów to osoby nastoletnie, ale trądzik może zacząć się nawet po 30stce u kogoś, kto nigdy takiego problemu nie miał. Trądzik jest chorobą przewlekłą- trwa zwykle kilka lat, co nie znaczy, że przez tak długi czas na Twojej twarzy będą krosty. Systematyczne leczenie jest kluczem do sukcesu. Nie lecz trądziku na własną rękę, odstaw domowe sposoby. Jeśli masz trądzik idź do dermatologa, który zaleci Ci skuteczną terapię. Istnieje wiele leków, które są naprawdę efektywne w leczeniu zmian trądzikowych! Nie mam tu na myśli smarowania skóry lekiem przez 2 tygodnie- to od Twojej systematyczności zależy sukces leczenia. Stosuj się sumiennie do zaleceń lekarza i nie rezygnuj zbyt wcześnie, a uwierz, że wkrótce Twój problem zniknie. Zapytaj dermatologa o to jak prawidłowo pielęgnować swoją skórę, może się okazać, że powodem Twojego trądziku jest ilość kosmetyków, które stosujesz. Złota rada dla osób z trądzikiem? Tak, istenieje taka- wybierz się do dermatologa i ciesz się piękną skórą.

Xoxo,
Ola 🖤 #trądzik #tradzik #pielegnacjatwarzy#kosmetyki #dermatologwarszawa #skora#ceratrądzikowa #nastolatka #dziewczyna#chlopak #zdrowie #twarz #lovetheskinyourein

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.